[ Нови съобщения · Потребители ·  ПРАВИЛА · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Свръхестествено » Любовна магия » Магия за любов
Магия за любов
AdminДата: Sunday, 2010-03-28, 11:59 AM | Съобщение # 1
Господ
Група: Administrators
Съобшения: 29Награди: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Магия за любов!!!

Вземете лист хартия. Чисто бял лист хартия. На него напишете своето желание - а именно, чие сърце желаете да притежавате. След това се обосновете в молбата си към светците, докажете, че наистина имате нужда от любовта на този човек. След, което нарисувайте необърната пентаграма, необърнат, непречупен кръст, и символ, който за вас означава доброта, не зло. (Например едно сърчице, като от свети валентин...) Използвайте червен цвят като пишете върху листа. Когато сте написали и изрисували гореспоменатите символи, имате няколко избора. Първо, можете да изгорите листа, докато гори да казвате нещо от типа "Стихиьо на огъня, накарай .......(името на човека) да ме заобича така както аз го/я обичам. Както този лист гори, така и нашата любов да запламти. Като подарък ти оставям да погълнеш листа в свои владения". След това съберете пепелта от листа и я разпръснете над някоя река или поточе като изречете нещо от типа "Както водата ще приеме тази пепел, така и ....... (името на човека) да ме приеме в сърцето си". Това е единия начин. Другият начин е следният: вместо да палите и разпилявате пепелта може да заровите листа до корените на някое дърво. Докато го заравяте изречете нещо подобно "Могъщо дръво, моля те изпълни желанието ми. В замяна аз ще се грижа за теб." След това редовно трябва да полагате грижи за дървото, ако искате то да изпълни желанието ви. P.S. На няколко пъти срещнахте "Изречете нещо подобно" или "Нещо със същия смисъл" Това е така, защото, когато изречете заклинанието, както ви идва от сърцето, то ще придобие по - голяма сила. Също така може да съставите собствена магия (тук всеки има пълна свобода и може да прави магиите както сърцето му подсказва). Например вземете една ябълка, изречете три пъти заклинание, което ще заръчате да се изпълни, когато ябълката бъде изядена. След това подарете ябълката на любимия човек и чакайте резултата.

И Умната!!! : )

2-4family.dir.bg

 
Forum » Свръхестествено » Любовна магия » Магия за любов
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024

Create a free website with uCoz